Dragon Fest
İstanbul
13-14 Haz
1 4 1 Gün Kaldı
İzmir
27-28 Haz
1 5 5 Gün Kaldı
İstanbul
19-20 Eyl
2 3 9 Gün Kaldı
Ankara
26-27 Eyl
2 4 6 Gün Kaldı

Katılımcı Girişi

Festival Alanı

  Alan Özellikleri                                                              

Festivaller için sıfırdan 30 000 metrekarelik Dragon Şehri kuruyoruz. Şehir, kentin kalbinde ama mavi ile yeşilin iç içe olduğu bir alanda yapılıyor. İhtiyaçlarınız, güvenliğiniz ve eğlence düzeyini arttırmak için her detayı düşünüyoruz. Yarışların başarılı ve güvenli bir şekilde yapılabilmesi için son derece önemli olan su üzeri kurulum, bu konuda Türkiye’nin 15 senelik tecrübeye sahip tek profesyonel kurum olan HSB MARINE’in uzman ekibi tarafından gerçekleştiriliyor. HSB MARINE Türkiye’de bütün resmi su sporları yarışmaları için parkur sistemleri ve yüzer yapı sistemlerini inşa eden uluslararası tek kurumdur.

Takım Çadırları 

Her takımın festivalde kendine ait bir alanı oluyor.

Tanıtım Stantları 

Kurumunuzun kimliğini etkili bir şekilde yansıtabilmeniz için de fırsat var!

Binlerce kurum çalışanı ve onların davetlilerinin girebildiği, dev markaları bir araya getiren bu festivalde siz de kendi standınızı açabilir, doğrudan hedef kitlenize ulaşabilirsiniz.

Yeme-İçme Alanları 

Dragon Şehri’nde birbirinden farklı onlarca lezzeti tatma imkanı bulacaksınız.

Su Üzeri Kurulum 

Dünya standartlarında olimpik oyunlar için parkurdan iskelelere, start kulesinden iniş rampalarına kadar pek çok kurulum profesyonel ekipler tarafından yapılıyor.

Start ve Finiş Hakem Kuleleri 

Sabit Sıralayıcılar 

Sahne ve Atölye Alanları 

Tribünler 

Soyunma Kabinleri 

Mobil WC’ler  

 


 *Festival Tedarikçileri                                                  

Dragon Festivali komitesi, organizasyon süresince ihtiyacınız olabilecek tüm hizmetleri sektörün önde gelen tedarikçileri ile avantajlı anlaşmalar yaparak size sunmaktadır. Sizlere gönderilen talep formunu doldurarak tüm bu hizmetlerden faydalanabilirsiniz.

Festival resmi catering tedarikçimiz ile catering ihtiyaçlarınızı çadırınıza özel ve/veya avantajlı menu fişleri ile karşılayabilirsiniz.


Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından verilen talimata göre dışarıdan catering hizmeti alacak kurumların, organizasyon komitesinin göstereceği pişirme alanı dışında hiçbir yerde, elektrikli ve/veya gazlı pişirim yapma olanağı bulunmamaktadır.


Festivalin İstanbul ertaplarına katılan firmalar, kurum logolu minderler ve armut koltuklar dışında, dışarıdan armut koltuk ve minder kiralayamazlar.


Festival alanlarında kurulacak tüm çadırlar organizasyon komitesi tarafından tedarik edilmektedir. Dışarıdan çadır kiralanamaz ve/veya belirtilen format dışında markalama yapılamaz-çadırın etrafı kapatılamaz.


Organizasyon süresince ve festival alanına giriş-çıkışlarda problem yaşanmaması tüm yarışmacı ve davetliler festival giriş bilekliklerini takmak zorundadır. Giriş bileklikleri organizasyon tarafından katılımcı kurumlara özel verilir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Festival Alanı Festival Alanı Festival Alanı Festival Alanı Festival Alanı
HSB Group

Dragon Festivali bir HSB Group organizasyonudur.
Maslak Mah. Maslak Meydan Sok. Beybi Giz Plaza Apt. No: 1/15 D:55 Sarıyer / İstanbul

WAXAjans - web tasarım antalya
Dragon Fest
Kano Federasyonu Kano Federasyonu