Dragon Fest
İstanbul
13-14 Haz
1 4 0 Gün Kaldı
İzmir
27-28 Haz
1 5 4 Gün Kaldı
İstanbul
19-20 Eyl
2 3 8 Gün Kaldı
Ankara
26-27 Eyl
2 4 5 Gün Kaldı

Katılımcı Girişi

Festival Programı

  Programda Neler Var?                                                  


MC :  Festivalin sunumunu yapacak olan MC´ler, eğlenceli anlatımları ile iki gün boyunca herkese iyi vakit geçirtecekler.Kendilerine has sunum tarzları ile su üzerindeki yarışmaların heyecanına heyecan katacak sunucularımız, kara aktivitelerinde ve birbirinden eğlenceli yarışmalarda da sizlerle beraber olacaklardır. 

DJ : Dragon Festivalinde gün boyu performans sergileyecek DJ´ler ile kaliteli müziğe ve eğlenceye doyacaksınız.80´lar,90´lar ve günümüzün popüler parçaları ile eğlenirken, anı yaşamanın tadına varacaksınız.Türkiye´nin en tanınmış ve profesyonel DJ´leri,festival süresince sizinle bu coşkuyu paylaşıyorlar. 

Ritm Grubu: Ritm neredeyse, hayat orda...Dragon Festivalin´de ritm var, hayat var ! Eneji dolu perküsyon grubumuz festival boyunca sizlerle olacak ve kendisine kulak verenleri müziğin büyüleyici ritminde dolaştıracak.Her an çadırınız parti alanına çevirilebilir... 

Spor Etkinlikleri:  Festival yarış öncesi sporcuları yarışa hazırlamakla kalmıyor, gün boyu süren etkinliklerle de davetli olan herkese spor yapma olanağı sağlıyor. “Body pump” ile nabzınızı yükseltip, “body combat” ile içinizdeki savaşçıyı dışarı çıkarıp, “body balance” ile kendinizi dengeleyeceksiniz.

Kostüm Yarışması:  Yaratıcılıkta sınır tanımayan ekipleri bu bölümde buluşturuyoruz. Çılgın fikirlerin üretildiği yarışmada sizler de davulcunuza tasarladığınız kostümle en ilginç birinciliğe oynayın. Bu defileyi başka hiçbir yerde göremezsiniz!

Dans Masters: Dünya dillerini görselliğe dönüştüren uzman dansçılar sahne şovlarını hem sergiliyor hem de öğretiyor. Ateşli ritimler... Ateşli gösteriler... Samba... Tango... Zumba... Ve... zombiler... Siz de dansın içine girin ve ritme ayak uydurun! Sürprizlerle dolu bu güzel dans şovlarını kaçırmayın!

Dans Yarışması: Dans pistinin tozunu attırabileceğiniz, tüm davetlilerin katılabileceği bir sahne sizi bekliyor. “Benim de içimde bir dansçı saklı ve en iyisi benim” diyorsanız bu yarışma tam size göre. Yarışmaya katılın ve sürpriz hediyeler kazanma fırsatını kaçırmayın.

Açılış Seremonisi (1. gün) ve Kaptan Seremonisi (2. gün): Rakiplerinizi görün ve kendinizi gösterin! Bayrağınızı kaptığınız gibi sahneye çıkın, mikrofonu kaptığınız gibi “biz en iyiyiz!” diye bağırın; bu seremonilerin en önemli geleneğidir! Cumartesi sabah yapılacak olan Açılış Seremonisi’ne ve Pazar sabah yapılan Kaptan Seremonisi’ne hazırlıklı gelin, herkese etkin bir şekilde adınızı duyurun.

Yarışmalar:  Bu festivalde kaybeden yok! Zaferi garantileyecek saliselerin hesabını yapmak ve kimin kazanacağını öngörmek de zor. Finallerde kararı mikro saniyeler verir. Unutmayın; zor olan tüm müsabakaların zaferi en coşkulu olanlardır.


  Cumartesi                                                                            

09.00 Kapı Açılışı

10.00 Açılış Seremonisi

11.30 Yarışların Başlangıcı

          DJ Performansı

          Perküsyon ve Müzik Performansları

15.00 Kostüm Yarışması

          Spor Şovları

          Dans Gösterileri

17.00 DBF Kupası

17.30 Kupa Töreni

  Pazar                                                                             

09.00 Kapı Açılışı

10.00 Kaptan Seremonisi

10.30 Yarışların Başlangıcı

          DJ Performansı

          Müzik Performansları

15.00 Dans Yarışması

          Spor Şovları ve Atölyeler

          Dans Gösterileri ve Atölyeler

17.00 Final Yarışları

17.30 Kupa TöreniFestival Programı Festival Programı Festival Programı Festival Programı Festival Programı Festival Programı Festival Programı Festival Programı Festival Programı
HSB Group

Dragon Festivali bir HSB Group organizasyonudur.
Maslak Mah. Maslak Meydan Sok. Beybi Giz Plaza Apt. No: 1/15 D:55 Sarıyer / İstanbul

WAXAjans - web tasarım antalya
Dragon Fest
Kano Federasyonu Kano Federasyonu